Tipy na e-knihy a další online zdroje

Vložte svůj text...

Nabízím tipy na množství e-knih a elektronických zdrojů, které můžete zdarma a legálně číst, sledovat nebo poslouchat online, na svých čtečkách a mobilních zařízeních.
Věřím, že uvedené odkazy pomohou při studiu (Vás nebo Vašich dětí) nebo Vám jen zlepší náladu, rozptýlí a potěší.

https://online.knihovny.cz/ - web, jehož cílem je soustředit na jednom místě elektronické zdroje, které můžete zdarma a legálně číst, sledovat nebo poslouchat online z pohodlí svého domova.

E-knihy volně ke stažení z jiných zdrojů Nabízíme tipy na přístupy k e-knihám volně stažitelných z jiných zdrojů (knihovna.cz, Databáze knih, Digitální knihovna, Městská knihovna v Praze atd.). Nechybí zde "povinná četba".

Výuka on-line, učebnice, studium Přehled webů nabízejících bezplatně výuku on-line, učebnice, studium, weby pro děti a volnočasové aktivity
Odkazy na hry, cvičení, vzdělávání a další tipy od časopisu IMPULSY

Mluvené slovo Odkazy, díky kterým můžete poslouchat audioknihy, pohádky a příběhy z knih