Aktuálně

V Místní knihovně Perná probíhá od 5. 10. 2021 vždy v úterý od 17:00 do 19:00 hodin prodej vyřazených knih, 1 kniha á 5 Kč.

Tento týden od 4. 10. do 10. 10. probíhá celostátní akce "Týden knihoven" a vy máte opět možnost si zcela zdarma stáhnout 3 e-knihy do své čtečky či mobilu. Které to jsou tituly? Letos je to překvapení, které odhalíte, když budete postupovat podle tohoto jednoduchého pokynu a tuto příležitost využijete:

Právě jsme dostali do knihovny soubor nových knih. Přijďte si vybrat něco ke čtení! Jejich seznam najdete v záložce Služby - Nové knihy.

Milí čtenáři, knihovna v Perné je od 7. září 2021 opět otevřena. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Od pondělí 19.4.2021 jsou opět otevřeny naše knihovny v Jasenici - v pondělí 17 - 19 hodin a v Lešné - ve čtvrtek 15 - 17 hodin, při dodržení všech platných hygienických opatření. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ČEŠTINA 21. století - nová slova, nové významy
Zadání : napište příběh, ve kterém použijete nová slova, která čeština dříve neznala, ale která teď běžně používáte.

Milí čtenáři, podzimní čas láká k domácí pohodě s knihou. Bohužel, i naše knihovna je dočasně uzavřena, proto vám nabízím tipy na on-line četbu, zábavu, studium ... naleznete ZDE
Doufáme, že uzavření knihoven nebude dlouho trvat, a že si klasickou knihu budete moci brzo přijít k nám do knihovny opět vypůjčit.